Typ nabídky

Minimální mzda

Obchodní zástupce

referenční číslo: 51AB1913 | aktuálnost: 02.05.2017

ONDULINE - stavební materiály, spol. s r.o.

Společnost Onduline – stavební materiály, spol. s r.o. je součástí nadnárodního koncernu Onduline. Předního světového výrobce a dodavatele lehkých střešních krytin Onduline, Onduvilla, Ondusteel, Onduclair, Bardoline, včetně doplňkového příslušenství a ostatních materiálů. Společnost sídlí v Praze a má aktivity po celé ČR a SR.

Náplň práce

Požadujeme

• Středoškolské vzdělání (vzdělání stavebního směru nebo VŠ výhodou) • Praxe a prokazatelné výsledky • Řidičský průkaz skupiny B • Uživatelská znalost práce na PC (MS Office, Internet, e-mail) • Dobré komunikační a prezentační dovednosti • Ochota cestovat, flexibilita, iniciativa

Pracovní náplň:

• Vedení obchodních jednání • Organizace a řízení objednávek • Zpracovávání cenových nabídek • Technické poradenství pro zákazníky • Péče o stávající zákazníky, řešení každodenních provozních záležitostí • Vyhledávání nových zákazníků se zaměřením na jejich získání • Pravidelné reportování o obchodních jednáních a projektech • Sledování a vyhodnocování situace na trhu • Podílení se na vyhledávání a začleňování nových produktů

Nabízíme

• Zázemí stabilní zahraniční společnosti • Zaškolení a možnost průběžného zvyšování kvalifikace • Motivační finanční ohodnocení, včetně zaměstnaneckých benefitů • Samostatná pozice s možností realizace • Mobilní telefon, notebook, služební automobil Informace: Pracovní poměr: HPP, plný úvazek, pracovní smlouva Vzdělání: středoškolské, nejlépe stavební obor, znalost Aj (výhodou) Kontakt Pokud Vás naše nabídka oslovila, zašlete nám Váš strukturovaný životopis s fotkou. Uveďte prosím název pozice o kterou se ucházíte do předmětu e-mailu barina@onduline.cz. www.onduline.cz

Místo pracoviště: Morava

Region: Jihomoravský kraj, Zlínský kraj, Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup

Profese: obchodní zástupce, obchodník

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita