Typ nabídky

Minimální mzda

Pracovník marketingové komunikace

referenční číslo: 473F2E5C | aktuálnost: 02.05.2017

Retexim Trade s.r.o.

Marketingová společnost Retexim Trade s.r.o. nyní hledá nové kolegy do našeho klientského centra k posílení týmu.

Náplň práce

- každodenní komunikace s novými i stávajícími klienty.
-Prezentace našeho obchodního partnera a jeho služeb telefonicky,nebo na schůzkách v naší společnosti.
-Sledování vývoje trhu, analýza a informování klientů o aktuálním stavu, -administrativa, reporting

Požadujeme

- min. ukončené SŠ s maturitou
- zkušenosti na jakékoliv obchodní pozici (výhodou)
- výborné komunikační schopnosti bez vad v řeči
- odolnost vůči stresu
- dochvilnost
- zodpovědnost
- ochota učit se novým věcem
- schopnost argumentovat

Nabízíme

- jistotu fixní mzdy
- provize
- firemní benefity (telefon, notebook)
- motivační bonusy
- moderní prostředí v centru Prahy
- možnost firemního ubytování
- prostor pro Váš osobní a profesní rozvoj

Mzda: 25 000 - 100 000 Kč

Místo pracoviště: Nerudova 209/10, Praha 1, 118 00

Region: Praha

Obor: Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví, Marketing, reklama, public relations, Obchod, prodej, nákup

Profese: obchodník, prodejce

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Živnostenský list / OSVČ

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Vhodné pro: Absolventy