Typ nabídky

Minimální mzda

Projektový manažer společnosti ArcelorMittal Engineering Products

referenční číslo: 42E5AE3C | aktuálnost: 02.05.2017

ArcelorMittal Ostrava a.s.

Máte zkušenosti s komplexním vedením projektů? Chcete je uplatnit v nadnárodní společnosti ArcelorMittal? Pak je tato pozice určena právě Vám.

Náplň práce

- vede projekty od a do Z
- sestavuje rozpočet svěřených projektů
- je zodpovědný za tvorbu harmonogramu svěřených projektů
- je zodpovědný za kontrolu nákladů, termínů plnění, kvality prováděných prací
- připravuje podklady, reporty a prezentace
- zodpovídá za bezpečnost u svěřeného projektu
- komunikuje s českými dodavateli a zahraničním managementem (anglický jazyk na úrovni B2 podmínkou)
- pracuje na ŽL.

Požadujeme

- VŠ nebo ÚSO technického směru
- znalost anglického jazyka – úroveň B2 PODMÍNKOU (denní komunikace)
- možnost pracovat na živnostenský list
- min. 3 roky praxe v oblasti komplexního řízení projektů (se zaměřením na komplexní investiční akce - stavby, technologické zařízení, apod.)
- skvělé komunikační a organizační schopnosti
- výborná znalost MS Office (Word, Excel, Power Point, Outlook)
- časová flexibilita
- řidičský průkaz sk. B

Místo pracoviště: Ostrava, Kunčice

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika

Profese: project manager

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: MBA, MBT, postgraduální