Typ nabídky

Minimální mzda

Realitní makléř/makléřk

referenční číslo: 1FD46056 | aktuálnost: 02.05.2017

M & M reality holding a. s.

Chcete mít samostatnou, odpovědnou a dobře hodnocenou práci?
Chcete získat zázemí prestižní firmy, lídra na realitním trhu?
Chcete se podílet na růstu jedné z nejdynamičtějších společností na realitním trhu?

Pracujte s Těmi Nejlepšími

Náplň práce

Co u nás budete dělat?
• rozšiřovat své portfolio nemovitostí – vlastní nové akvizice
• realizace prezentací/prohlídek objektů potencionálním klientům
• komunikace (osobní, telefonická) s klienty a párování nabídky s poptávkou
• příprava podkladů pro právní oddělení (smluvní dokumentace)
• práce s databází, zpracování a evidence obchodních nabídek, nutná administrativa

Požadujeme

Kdo jste a co máte za sebou? Jste:
• obchodník – komunikujete, organizujete, rozvíjíte své kontakty
• optimista s energií a úsměvem na rozdávání
• „motor“ – umíte se „nakopnout“ a jít za svým cílem
• odolní – klient krátkodobě bez nálady vás nerozhodí
• jste kdekoliv z Moravy či Čech
Co k práci makléře potřebujete?
• aktivně řídit vozidlo, ŘP „B“ je nutností
• zvládnout levou zadní práci s počítačem (interní systém, vystavení nabídek ad.)
• umění telefonovat s radostí a s bezprostředností při hovoru
• fotoaparát jako „oko“ makléře
• chuť podnikat (řídit svůj čas)

Nabízíme

Čím vás podpoříme? Co Vám nabídneme?
• velmi zajímavé výdělky a finanční ohodnocení dle výkonnosti
• flexibilní pracovní dobu
• přátelské kolegy a tým, který vás podpoří
• soustředíme se nejenom na rozvoj byznysu, ale i rozvoj lidí

• video vzdělávání pro konkrétní situace ze života makléře
• propracovaný a ověřený realitní systém, plnou marketingovou i právní podporu
• uděláme z Vás profesionála, ale do té doby Vás za obchodní aktivity finančně podpoříme

• firemní akce, které zažijete u nás, předčí vše, co jste doposud zažili
• když budete nejlepší, odměníme Vás jedinečnou dovolenou. V roce 2016 odcestuje cca 270 nejlepších z řad „Zelené rodiny“ na dovolenou do Dubaje
• vlastní internetové stánky s profilem makléře – podpora vaší kariéry i prodeje
• firemní benefity (příspěvek na automobil, neomezené volání, motivační soutěže)
• budete pracovat pro jedničku na českém realitním trhu – neřešíte spoustu věcí, které zdržují obchod

Region: Karlovarský kraj, Ústecký kraj, Liberecký kraj, Královéhradecký kraj

Obor: Administrativa

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Základní