Typ nabídky

Minimální mzda

Specialista Facility managementu

referenční číslo: 1BD8260E | aktuálnost: 02.05.2017

FOXCONN CZ

Vážená uchazečko, vážený uchazeči,
jsme uznávaným globálním leaderem v poskytování kompletních řešení v oblasti IT.
Pro náš tým údržby a správy budov hledáme vhodného kandidáta na pracovní pozici Inženýr/ka správy budov a technologií.
Jedná se o práci na hlavní pracovní poměr.
Bližší informace a kontaktní údaje najdete níže.
Rádi Vás uvítáme v našem týmu.

Náplň práce

- Zodpovědnost za vedení projektů v oblasti rekonstrukce a úpravy objektů
- Zajištění oprav budov
- Správa technického zařízení budov (např.: topení chlazení, vzduchotechnika, elektrické systémy apod.)
- Správa vyhrazených technických zařízení (VTZ)
- Preventivní údržba, kontroly, revize a opravy technologií budov a vlastních budov
- Řízení a kontrola činnosti externí údržby, kontrola nákladů
- Jednání s interními klienty a externími dodavateli, vedení výběrových řízení
- Související administrativní práce (systém na správu a údržbu majetku - Cafm, SAP, apod.)

Požadujeme

- VŠ/SŠ stavebního či technického směru
- min. 3 roky praxe ve facility managementu či stavebnictví
- Komunikativní AJ – ústní i písemná komunikace
- Znalost MS Office, CAFM systémů, SAP nebo pod., Autocad – schopnost čtení výkresů
- Schopnost orientace ve stavebně technické dokumentaci
- Schopnost rychlé adaptace, samostatnost, pracovitost, zodpovědnost, vnímání souvislostí
- Prozákaznický přístup, otevřenost změnám, komunikativnost

Nabízíme

- Práci v dynamické mezinárodní společnosti
- Příjemný pracovní kolektiv
- Možnost profesního růstu zejména prostřednictvím získávání zkušeností s řešením různorodých úloh
- Perspektivní a stabilní zaměstnání s možností kariérního růstu
- Odpovídající finanční ohodnocení
- Závodní stravování
- Možnost dalšího vzdělávání (např. kurzy anglického jazyka, práce na PC a další odborné vzdělávání)
- Atraktivní balíček zaměstnaneckých výhod

Místo pracoviště: Pardubice

Region: Královéhradecký kraj, Pardubický kraj

Obor: Stavebnictví, projekce, architektura

Profese: facility manager

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita