Typ nabídky

Minimální mzda

Programátor/ka

referenční číslo: A3116 | aktuálnost: 02.05.2017

PROFI-MEN, s.r.o.

Chcete pracovat pro společnost, která se zabývá implementací podnikového IS - ERP Helios Green a  vývojem dalších modulů - docházkové systémy, CRM, údržba, servis technologií a zařízení, metrologie, pronájem techniky, prostorů,...

Náplň práce

- práce na projektech menšího i většího rozsahu,
- vývoj nových aplikací, funkcionalit a optimalizace kódů při změnách na systému ERP (aktualizace, upgrady atd.)

Požadujeme

- VŠ/SŠ - IT zaměření
- možno i šikovný absolvent s praxí a zkušenostmi při studiu
- znalost AJ - čtení odborných textů
- dobrá znalost .NET, SQL, C#, C, ASP
- znalost XML a UML - výhodou
- ochota dojíždět cca 15 - 20´ od Hradce Králové
- samostatnost, kreativita, loajalita, ochota pracovat s maximálním nasazením
- nutné logické myšlení, schopnost algoritmizace

Nabízíme

- odobrný růst
- dlouhodobá perspektiva uplatnění
- pružná pracovní doba, po zapracování možná práce na částečný HOME-OFFICE
- motivující fin. ohodnocení
- služební telefon
- případné dovybavení technikou a internetové připojení pro práci doma
- roční mzdové benefity
- cílové odměny

Místo pracoviště: Královéhradecko

Region: Královéhradecký kraj

Obor: IT - vývoj aplikací a systémů

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita