Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Hlavní účetní

referenční číslo: 54582 | aktuálnost: 31.05.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Přijmeme kolegu / kolegyni na pozici Hlavní účetní pro dvoučlenný tým účetních.
Zpracování saldokont Zabezpečení platebního styku a zpracování bankovních výpisů Znalost problematiky DPH, kontrolních hlášení a Intrastatu Měsíční uzávěrky a spolupráce s auditory Reporting finančních ukazatelů vedení společnosti

Požadujeme

Praxe na obdobné pozici Orientace v účetních a daňových zákonech Znalost ERP systémů výhodou Spolupráce v týmu

Nabízíme

Mzda od 45.000 Kč do 55.000 Kč Možnost 1 den v týdnu home office Flexibilní začátek a konec pracovní doby Stravné 13. plat
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Jihočeský kraj

Obor: Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví