Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Elektromechanik- junior/ senior | řada benefitů

referenční číslo: 54583 | aktuálnost: 01.06.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Právě hledáme nového kolegu do zázemí kmene silné mezinárodní výrobní společnosti, který posílí tým elektroúdržby. Ať už máte praxi v oboru a chcete získat stabilní zázemí s řadou pěkných firemních benefitů a nebo chcete potřebnou praxi získat, dejte nám o sobě vědět! Pozice je vhodná i pro absolventy.
údržba strojů a elektrických zařízení odstraňování závad pro zabezpečení plynulé výroby provádění pravidelných kontrol strojních a elektronických zařízení vedení technické dokumentace včetně dokumentace oprav

Požadujeme

dokončené SOU/OU v technickém oboru, obor elektro výhodou min. § 5 vyhl. č.50/1978 Sb. ochota pracovat ve směnném režimu (krátky/dlouhý týden) praxe v oboru výhodou, ne podmínkou zodpovědnost, samostatnost

Nabízíme

týden dovolené navíc stravenky motivační finanční ohodnocení (měsíční i roční bonusy) příspěvek na penzijní připojištení firemní akce věrnostní bonusy
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Technika, elektrotechnika, Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Oblíbené nabídky (1)