Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Project engineer (50-70.000 Kč)

referenční číslo: 57398 | aktuálnost: 03.06.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte zkušenosti s řízením nových projektů v automobilovým průmyslu? A chcete pracovat v nadnárodní společnosti? Pošlete nám váš životopis a my se vám ozveme na pozici PROJECT ENGINEER (50-70.000 Kč)!

Náplň práce

  • Velmi zajímavá a různorodá práce pro silnou nadnárodní společnost
  • Možnost realizace vlastních nápadů a přinášení nových řešení
  • Vedení projektové dokumentace
  • Řízení projektových činností v systému určeném pro projektové řízení
  • Být kontaktní osobou pro zákazníky

Požadujeme

  • Zkušenosti na podobné pozici v automobilovém průmyslu 2 roky
  • Pokročilá znalost anglického jazyka
  • Znalost německého nebo španělského jazyka výhodou
  • Efektivně předávat informace, zkušenosti a znalosti
  • Samostatnost i schopnost týmové spolupráce
  • Komunikativnost a prozákaznický přístup
  • Odpovědnost, spolehlivost, pečlivost

Nabízíme

  • Nástup možný ihned nebo dle dohody
  • Odpovídající mzdové ohodnocení
  • Stabilní nadnárodní společnost
  • Příspěvek na dopravu
  • 25 dní dovolené
  • Dotované stravování
  • Roční odměny
  • Příspěvek na volnočasové aktivity
  • Lokalitu Žatecko

Mzda: 50 000 - 70 000 Kč / měsíc

Region: Ústecký kraj

Obor: Strojírenství