Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Recepční v moderním fitness centru

referenční číslo: 54607 | aktuálnost: 01.06.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Máte rádi sport a zdravý životní styl? Jste komunikativní a rádi pracujete s lidmi? Pak hledáme právě vás! Moderní fitness centrum v Brně rozšiřuje svůj tým a hledá šikovného a usměvavého člověka na pozici Recepční, který se stane první tváří, se kterou se klienti fitness centra setkají. Jedná se o práci na ranní/odpolední a občasně i víkendové směny - zkrátka nutnost pokrýt otevírací dobu fitness centra. Pokud máte zájem o práci v příjemném prostředí a třeba i zájem o cvičení, čtěte dál!
Uvítáte klienty a následně je zaregistrujete do systému Poskytnete informace o službách a programech fitness centra Vyřídíte případné telefonické či e-mailové dotazy Zajistíte podporu pro klienty, ale i členy týmu Nabídnete členství a další produkty fitness centra Práce ranní/odpolední a občasně i víkendové směny (5:30-14:00, 14:00-22:30, víkend 9:00-21:00)

Požadujeme

Příjemné a reprezentativní vystupování skrz komunikaci s klienty Důležitá je zkušenost v oblasti služeb (recepční, asistentka, obsluha apod.) Schopnost pracovat s počítačem a základními kancelářskými programy Ochotu učit se nové věci a přizpůsobit se dynamickému prostředí

Nabízíme

Příjemné pracovní prostředí v moderním fitness centru Spolupráci na hlavní pracovní poměr Odpovídající finanční ohodnocení dle schopnostní zaměstnance Benefit ve formě cvičení zdarma ve fitness a slev na produkty Individuální přístup k zaměstnancům Plánovaní směn dopředu 20 dní dovolené
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Administrativa