Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Skladník v Kopřivnici s bonusem až 4000 Kč

referenční číslo: 54538 | aktuálnost: 29.05.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Firma se zázemím v Kopřivnici a dlouholetou historií, která pomáhá v různých průmyslových odvětvích svou výrobou kvalitních konektorových připojení hledá do svého týmu zaměstnance na pozici skladníka.
Manipulace s materiálem včetně příjmu a expedice Práce v systému SAP Doplňování zásob a odvážení materiálu Zajištění nakládání a vykládání nákladních vozů

Požadujeme

Muž Flexibilita, spolehlivost Platný průkaz VZV výhodou ŘP sk.B Zkušenosti na obdobné pozici Základní znalost MS Office

Nabízíme

Práce na HPP 7,5 hodinné směny (37,5 hodin týdně) Třísměnný provoz Bonus k výplatě až do výše 4000 Kč dle zkušeností Prémie 2100 Kč měsíčně při splnění cílů Mimořádný bonus 1200 Kč Příspěvek na dopravu nad 50 km 13. A 14. plat Stravenkový paušál 20 dní dovolené
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Doprava, logistika, Řemesla, výroba, Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Oblíbené nabídky (1)