Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Facility Koordinátor

referenční číslo: 54535 | aktuálnost: 29.05.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Hledáme Facility Koordinátora, který se připojí k týmu našeho významného klienta a bude mít klíčovou roli v zajištění efektivního a bezproblémového fungování pracovních prostorů. Tato pozice zahrnuje širokou škálu úkolů spojených s Facility Managementem a koordinací.
Komunikace s klientem, pronajímatelem, dodavateli Vyjednávání cen a smluvních podmínek s dodavateli Vytváření objednávek a schvalování Zodpovědnost za přidělený finanční rozpočet Řešení nedostatků v objednaných a poskytovaných službách třetí stranou Reporting Zastupování Facility Managera a hlavní recepční Příprava podkladů, cenových rozborů a návrhů

Požadujeme

Zkušenosti v oblasti Facility Managementu – koordinací výhodou Schopnost efektivní komunikace a řešení problémů Organizační dovednosti a schopnost plánovat a koordinovat úkoly Anglický jazyk na komunikativní úrovni Uživatelskou znalost MS Office, s důrazem na Excel Sebemotivace, silná orientace na klienta

Nabízíme

Možnost profesního růstu v mezinárodní společnosti Moderní pracovní prostředí a podpora pro osobní rozvoj Benefity Hlavní pracovní poměr
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Praha

Obor: Administrativa