Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Elektrotechnik s občasnými výjezdy

referenční číslo: 54522 | aktuálnost: 28.05.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Mezinárodní společnost působící na trhu již 30 let, jež je předním distributorem výrobního vybavení a spotřebních materiálů pro elektronickou výrobu, nyní hledá kolegu do týmu v Brně na pozici Elektrotechnika! Jako Elektrotechnik budete mít za úkol servisovat Hi-Tech zařízení u našich klientů, zejména v České republice, na Slovensku a občas i v Maďarsku!
Provádět opravy, servis a kalibraci strojů a zařízení firmy Instalovat a seřizovat stroje Komunikovat s klienty v případě potřeby Školit klienty v používání produktů firmy Diagnostikovat a řešit poruchy strojů Cestovat za klienty po ČR, SK a případně i Maďarsku (krátké výjezdy několikrát měsíčně), ovšem jde spíše o práci z kanceláře

Požadujeme

Platnou elektro vyhlášku (bývalou 50, nyní 194/2022) Schopnost komunikovat v anglickém jazyce (spolupráce se zahraničními pobočkami) Elektrotechnické vzdělání na střední nebo vysoké škole

Nabízíme

Firemní auto i k soukromým účelům Flexibilní pracovní doba Příspěvek na stravování Mobilní telefon a notebook 20 dní dovolené Skvělý tým a podpora od kolegů Stabilní zázemí mezinárodní společnosti
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika