Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Ekolog | Výrobní společnost

referenční číslo: 54520 | aktuálnost: 29.05.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Do zaběhlého facility týmu hledám komunikativního kandidáta, který bude mít na starosti agendu ekologie a udržitelnosti. V případě, že vás zajímá udržitelnost, pojem ISO 14001 vám není cizí a nebojíte se komunikovat, neváhejte zaslat váš životopis. Pozice je vhodná jak pro absolventy průmyslové ekologie, tak pro zkušené kandidáty, kteří již mají znalost implementace požadavků ISO 14001.
Náplní vaší práce bude zodpovědnost za agendu ekologie. Budete zavádět požadavky ISO 14001 a zabývat se SDG cíly. Čeká vás spolupráce na zavádění nových projektů z oblasti ekologie a udržitelnosti - například fotovoltaika či smart lights. Budete pravidelně komunikovat s úřady a aktualizovat směrnice dle zákonných požadavků. Na této pozici vás čeká komunikace napříč společností - budete školit zaměstnance v oblasti životního prostředí, dělat kontrolu ve výrobě / při výstavbě nové výrobní haly, dohlížet na dodržování postupů a odstraňování závad, které by mohly vést k ohrožení životního prostředí. Budete se účastnit auditů a připravovat reporty.

Požadujeme

Očekáváme kandidáta se vzděláním v oboru životního prostředí a udržitelnosti.
Důležitá je znalost ISO 14001, případně zkušenosti s implementování procesů.
Příležitostně budete mluvit také anglickým jazykem, očekáváme alespoň komunikativní úroveň.

Nabízíme

Můžete se těšit na zajímavé mzdové ohodnocení a bonusy ke mzdě. Kromě dnů dovolené navíc můžete využít také náhradní volno (za přesčasové hodiny). Na pracovišti se nachází závodní jídelna, zaměstnavatel vás také bude pravidelně odborně školit anebo vám přispívat na penzijní připojištění. Budete mít k dispozici firemní telefon a notebook i k soukromým účelům.
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Stavebnictví, projekce, architektura, Výroba, průmysl