Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Dispečer kamionové dopravy (1 směna)

referenční číslo: 54511 | aktuálnost: 29.05.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Máte zkušenosti z pozice dispečera? Chtěl/a byste se podílet na bezproblémovém zajištění kamionové dopravy? Pokud ano, dejte nám o sobě vědět!
Plánování a organizace kamionové dopravy Dohled nad průběhem dopravy Komunikace se zákazníkem a řidiči Práce na jednu směnu

Požadujeme

Německý jazyk nebo anglický jazyk na komunikativní úrovni - podmínkou Praxe v kamionové dopravě (min. 3 roky) Uživatelská práce s PC Řp. skupiny B

Nabízíme

Mzda 40 000 Kč až 50 000 Kč Flexibilní pracovní doba Příspěvek na penzijní připojištění Dovolená navíc Sick Day Firemní telefon i pro soukromé účely Možnost kariérního růstu Jazykové kurzy Zajímavá, rozmanitá a samostatná práce Stabilní zázemí v prosperující společnosti
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 40 000 - 50 000 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj

Obor: Doprava, logistika