Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Nákupčí náhradních dílů - Praha (A12581)

referenční číslo: A12581 | aktuálnost: 15.05.2024

AURES Holdings a.s.

Pro posílení našeho týmu hledáme zodpovědného a flexibilního kandidáta na pozici nákupčí náhradních dílů, se smyslem pro přesnost a pečlivost.

Náplň práce

  • Průzkum a monitoring trhu náhradních dílů
  • Nákup náhradních dílů, komunikace s dodavateli.
  • Objednávky náhradních dílů
  • Objednávky dílů do externích servisů (autorizované servisy)
  • Výjezdy k dodavatelům
  • Reporting managementu
  • Přehled o cenách a dodavatelích náhradních dílů
  • Kontrola skladů náhradních dílů

Požadujeme

  • Praxe v oblasti prodeje na obdobné pozici
  • Znalosti všech komponentů ve vozidle
  • Znalost montážních postupů osobních automobilů
  • Schopnost budovat a udržovat dlouhodobé obchodní vztahy
  • Velmi dobré komunikační schopnosti
  • Výborné organizační dovednosti
  • Řidičský průkaz sk. B, aktivní řidič
  • Časovou flexibilitu
  • Pečlivost, svědomitost, zodpovědnost

Nabízíme

  • Zajímavé platové ohodnocení (až 45 000 Kč).
  • 5 dní volna k dovolené navíc.
  • Školení a rozvoj v manipulaci s nejmodernějším zařízením a v metodách oprav.
  • Jednosměnný provoz.
  • Možnost profesního růstu.
  • Moderní pracovní prostředí.
  • Zdravotní péči uLékaře.cz.
  • Zvýhodněné tarify od T-mobile pro sebe i rodinné příslušníky.
  • Slevy na firemní služby a produkty - nákup vozu i pro rodinné příslušníky, pojištění, financování, servis vozu a další.
  • Další firemní benefity - Multisport karta, pravidelné teambuildingové akce a soutěže, slevy u obchodních partnerů.

Region: Praha

Obor: Automobilový průmysl, Doprava, logistika

Pracovní poměr: Plný úvazek

Vhodné pro: Absolventy

Jan Jarma
+420 735
aaaauto@datacruit.net