Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Specialista vývoje elektronických systémů (45-55.000 KČ)

referenční číslo: 57129 | aktuálnost: 01.06.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte zkušenosti s programováním elektronických systémů a chcete být klíčovou součástí v oblasti vývoje SW pro elektronická zařízení? Nebo naopak jste ambiciózní absolvent, který hledá profesní uplatnění v tomto odvětví? Pak neváhejte a ještě dnes nám zašlete Váš životopis!

Dynamická společnost hledá posilu na pozici:

SPECIALISTA VÝVOJE ELEKTRONICKÝCH SYSTÉMŮ (45-55.000 KČ)

Náplň práce

  • Podílení se na vývoji elektronických systémů
  • Navrhování SW pro elektronické obvody
  • Podílení se na vývoji vysoce inovativní technologie
  • Spolupráce s ostatními kolegy

Požadujeme

  • min. SŠ vzdělání technického zaměření
  • Znalost programování v C
  • Uživatelská znalost Linuxu
  • Orientace v technické a elektro dokumentaci
  • Práce vhodná pro absolventy

Nabízíme

  • Bonusy a prémie
  • Inovativní prostředí
  • Příspěvek na stravování
  • Firemní notebook a mobilní telefon
  • Zajímavý benefitní program
  • Firemní akce
  • Lokalitu: Frýdek - Místek

Mzda: 45 000 - 55 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: IT - vývoj aplikací a systémů, Technika, elektrotechnika